Skip to main content Skip to search Skip to navigation

Snacks


  • TASTY COMBINATION: Baked snack made from 50% salmon and 40% cod.
  • HEALTHY BASIS: With potatoes as the carbohydrate source.
  • GENTLY BAKED: Delicious cookies that your dog will love.
  • IDEAL AS A REWARD: Perfect for feeding in between or as a training treat.
SKU:
1075
Item weight:
0,10 kg
3,99 € *
39,90 € per 1 kg
Delivery time: 1 - 2 Workdays
Top rated
  • 100% NATURAL PRODUCT: Consists of 100% gently dried salmon.
  • OMEGA-3 POWER: Rich in valuable Omega-3 fatty acids and vitamins (A, D, E, B).
  • HEALTHY CHEW: Delicious and wholesome chew fun for in between meals.
  • HIGH QUALITY: Processed fresh immediately after catching and gently dried for 48 hours.
SKU:
1082
HAN:
1082
Item weight:
0,12 kg
Review:
5,99 € *
49,92 € per 1 kg
Delivery time: 1 - 2 Workdays
Top rated
  • TEETHING AID: Ideal for puppy teeth and during the teething period.
  • HEALTHY CHEW: Supports dental care and protects your furniture.
  • VALUABLE BLEND: Made from beef and salmon skin with Omega-3 & Omega-6 fatty acids.
  • OCCUPATION: Offers extra long chewing pleasure, training dexterity and endurance while chewing.
SKU:
1094
Item weight:
0,25 kg
Review:
10,99 € *
43,96 € per 1 kg
Delivery time: 1 - 2 Workdays

Items 1 - 3 of 3